Dami Barber Shop

Strona internetowa

01

Wprowadzenie

Dami Barber Shop to zakład fryzjerski działający nieprzerwanie od 23 lat. Ich siedziba mieści się w ścisłym centrum Olsztyna. Dami specjalizuje się w tworzeniu unikatowych fryzur w stylu młodzieżowym, militarnym, biznesowym oraz klasycznym.

Duży nacisk w tym zakładzie kładzie się na rozwój osobisty. Cała załoga łącznie z właścicielami bierze regularny udział w szkoleniach oraz wykładach na tematy związane strzyżeniem, modelowaniem oraz pielęgnacją skóry. Potwierdzenie tego można znaleźć w licznych certyfikatach oraz opinii stałych klientów.

Architektura treści

Naszym zadaniem było stworzenie procesu, w którym klient po zapoznaniu się z najważniejszymi informacjami szybko i sprawnie przejdzie do rezerwacji terminu spotkania.

Intuicyjna obsługa

Strona została stworzona na systemie CMS WordPress. Klienci chcieli móc edytować i dodawać treści w prosty i szybki sposób.

Cel biznesowy

Głównym celem było stworzenie strony, która zbuduje profesjonalny wizerunek firmy oraz pozyska większą ilość nowych klientów.

02

Wyzwanie

Współpracę rozpoczęliśmy od spotkania zdalnego, na którym omówiliśmy wizję strony oraz cele biznesowe na przyszłe lata. Właściciele do tej pory korzystali z zewnętrznych portali, co z czasem przełożyło się na stagnację oraz częściowy spadek liczby klientów. Chcąc zwiększyć ilość pozyskiwanych klientów doszli do wniosku, że czas zainwestować w stronę internetową, która będzie nie tylko wizytówką ale przede wszystkim narzędziem do sprzedaży.

03

Zakres prac

Każdy przedsiębiorca ma swoje indywidualne cele oraz wizję na rozwój firmy. Nasz proces skupia się na tym aby je spełnić.

Service

Spotkania zdalne i briefing pozwalające w pełni zrozumieć i zrealizować wizję klientów przy zachowaniu określonego budżetu

UX/UI Design

Stworzenie wstępnego projektu z zachowaniem standardów UX/UI dla PC i urządzeń mobilnych

Research

Sprawdzenie lokalnego rynku i znalezienie recepty na to co zrobić aby dogonić i prześcignąć konkurencję

Development

Stworzenie strony w oparciu o system WordPress pozwalający na samodzielną edycję strony

04

Rezultat

Po dwóch tygodniach spędzonych nad analizą rynku, makietami, stworzeniem ścieżki klienta oraz wdrożeniem wszystkiego łącznie z warstwą wizualną na serwer docelowy klienta powstała wizytówka firmy Dami Barber Shop.

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy miłą dla oka stronę internetową, która w czytelny i przejrzysty sposób informuje o najważniejszych rzeczach związanych z ofertą oraz bogatą historią salonu fryzjerskiego. Postawiliśmy na kontrast między czernią a bielą z nutami szarości. Takie połączenie gwarantuje nowoczesny i profesjonalny wygląd strony internetowej.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń a odpowiemy szybciej niż możesz przypuszczać.

Godziny otwarcja:

pon - pt : 9:00 - 17:00

sb : 9:00 - 15:00

kontakt@vexdesign.pl