strona internetowa

DEHHA

Meble na wymiar

firma

Producent mebli na wymiar

DEHHA to nowoczesna firma specjalizująca się w produkcji mebli na wymiar oraz świadczeniu usług CNC. Do swojej dyspozycji posiadają zaawansowany park maszyn, który jest stale powiększany o nowe funkcje i możliwości. DEHHA jest w branży meblarskiej od 2017 roku i posiada duże doświadczenie poparte licznymi realizacjami. Zatrudniają wysoko wykwalifikowanych stolarzy, którzy wykonują meble zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów.

Architektura treści

Kluczowym zadaniem było stworzenie architektury treści, w której klient dowie się wszystkiego, niezależnie od etapu zakupu, na którym się znajduje.

Cel współpracy

Głównym celem współpracy z firmą DEHHA było stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i estetycznej strony internetowej, która odzwierciedliłaby dynamikę i profesjonalizm firmy.

Samodzielna obsługa

Istotną wartością dla właściciela była możliwość samodzielnej obsługi oraz wprowadzanie nowych treści na stronę. Po za wysłaniem filmu instruktażowego, przeprowadziliśmy również warsztaty online z pełnej obsługi, tak aby klient mógł większość rzeczy ykonać samodzielnie

firma

Postawione wyzwanie

Głównym wyzwaniem było unowocześnienie istniejącej strony internetowej oraz przeniesienie jej na własny hosting, zamiast korzystać z hostingu poprzedniej agencji. Zmiana hostingu była niezbędna, aby zyskać większą kontrolę nad zasobami i funkcjonalnościami strony. Dotychczasowy design strony był nieaktualny i nie oddawał dynamicznie rozwijającej się działalności firmy. Ponadto, stara strona była mało intuicyjna i nie odpowiadała na wszystkie pytania i potrzeby potencjalnych klientów. Firma potrzebowała strony, która byłaby nie tylko estetyczna, ale też funkcjonalna i informatywna.

firma

Producent mebli na wymiar

Rezultatem naszej współpracy jest nowoczesna i estetyczna strona internetowa, która nie tylko prezentuje portfolio firmy, ale również odpowiada na wszystkie pytania i potrzeby kupujących. Przeniesienie na własny hosting dało DEHHA pełną kontrolę nad zarządzaniem i skalowaniem strony, co jest kluczowe dla dalszego rozwoju obecności firmy w sieci. Użytkownicy strony teraz mają łatwy dostęp do katalogu produktów i informacji. DEHHA może kontynuować swoją misję dostarczania wysokiej jakości mebli na wymiar i usług CNC na jeszcze wyższym poziomie.

opinie

Co myślą o nas klienci

Świetna współpraca od początku do końca projektu. Merytoryczne podejście, dzielenie się swoimi doświadczeniami, a zarazem bardzo dobre słuchanie potrzeb klienta. Doradztwo w zakresie rozwiązań, poszukiwanie najbardziej efektywnych w stosunku do ceny. Świetne wyczucie stylistyki, estetyki oraz copy writingu. Ciągły kontakt, szybka realizacja projektu oraz wprowadzania zmian. Na końcu szkolenie i opieka nad stroną przez określony w umowie czas. Wszystko to sprawia, że efekt pracy jest zarówno spójny z oczekiwaniami klienta, jak i zgodny z aktualnymi trendami na rynku tworzenia stron www. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość, szybkość i miłą obsługę.
Justyna
15 Kwiecień 2023
Polecam korzystanie uslug firmy Vex Design. Pelen profesjonalizm, doradztwo, teminowosc i rzetelene wykonanie uslugi.
Aleksandra Twardowska
3 Marzec 2023
Polecam, uslugi na najwyższym poziomie. Śmiało można powiedzieć profesjonalista w swojej dziedzinie. 💪🏽
Bartosz Lekki
6 Grudzień 2022
Strona internetowa została wykonana na bardzo wysokim poziomie. Zawartość idealnie przedstawia wartości naszej firmy oraz jej usługi. Kontakt z osobą prowadzącą projekt był bez żadnych zastrzeżeń. Duży plus jeżeli chodzi o doradztwo i obsługę, dowiedziałem się sporo nowych rzeczy, które zdecydowanie mi się przydadzą. Całokształt współpracy oceniam na 5/5. Polecam z czystym sumieniem.
Darek Kurek
22 Listopad 2022
Polecam współpracę z Vex Design! Strona internetowa, którą mi przedstawiono spełniła wszystkie moje oczekiwania. Profesjonalne podejście do klienta, dużo przydatnej wiedzy, wsparcie i miła atmosfera tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru. Z pewnością skorzystam jeszcze raz gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
Viola
9 Październik 2022
Współpraca z Panem Bartoszem przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Na każdym kroku mogłam liczyć na wsparcie i dobrą radę. Muszę przyznać, że efekt końcowy w postaci sklepu internetowego przewyższył moje początkowe oczekiwania. Na prywatnych zajęciach dowiedziałam się jak obsługiwać swój sklep a nawet go nieco edytować. Bardzo polecam, szczególnie za cierpliwość i podejście do klienta. Na pewno jeszcze skorzystam.
Joanna Głowacka
3 Październik 2022

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach i celach

Jesteśmy dla Ciebie do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Adres

ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 38, 43-300 Bielsko-Biała

  Potrzebujesz pomocy?

  Napisz do nas lub zadzwoń a odpowiemy szybciej niż możesz przypuszczać.

  Godziny otwarcja:

  pon - pt : 9:00 - 17:00

  sb : 9:00 - 15:00

  kontakt@vexdesign.pl