DEHHA

Meble na wymiar i usługi CNC

01

Wprowadzenie

Firma DEHHA specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar oraz w świadczeniu usług z zakresu CNC takich jak fronty meblowe meblowych, panele dekoracyjne czy fasady wentylowane. Do swojej dyspozycji posiadają zaawansowany park maszyn, który jest stale powiększany o nowe funkcje i możliwości. Swoje działania kierują przede wszystkim do klientów na terenie Szczecina i okolic województwa zachodnio-pomorskiego.

DEHHA jest w branży meblarskiej od 2017 roku i posiada duże doświadczenie poparte licznymi realizacjami. Zatrudniają wysoko wykwalifikowanych stolarzy, którzy wykonują meble zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów.

DEHHA ceni sobie jakość i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom usługi o najwyższej jakości. Współpracują z klientami na każdym etapie współpracy, aby zapewnić pełne zadowolenie z ostatecznego efektu. DEHHA znana jest z tego, że przywiązuje dużą wagę do terminowości realizacji zleceń. Ponadto, oferują również usługi montażu i serwis pogwarancyjny dla swoich mebli, co dodatkowo podnosi poziom zadowolenia klientów z zakupu.

Architektura treści

Jednym z kluczowych zadań było stworzenie architektury, w której klient dowie się wszystkich niezbędnych informacji na jeden podstronie.

Cel współpracy

Głównym celem było stworzenie nowej strony głównej, podstron z świeżo wprowadzonymi usługami oraz modernizacja istniejących podstron.

Intuicyjna obsługa

Istotną rzeczą dla właściciela była możliwość samodzielnej obsługi oraz wprowadzania nowych treści na stronę.

02

Wyzwanie

Nasza współpraca rozpoczęła się od rozmowy telefonicznej podczas, której ustaliliśmy wstępne cele oraz termin spotkania zdalnego. Podczas naszego spotkania został ustalony plan działania oraz pozostałe zadania do realizacji.

W pierwszej kolejności właściciel chciał przenieść stronę internetową z hostingu należącego do agencji na swój własny serwer. Za naszą radą strona została przeniesiona na hosting spełniający konieczne wymogi takie jak szybkość działania, sprawny support oraz przystępna cena.

Głównym celem współpracy było stworzenie nowej, bardziej rozbudowanej strony głównej, podstron zawierających niedawno dodane usługi oraz modernizację istniejących zakładek. Właściciel chciał również mieć możliwość edytowania strony na własną rękę.

03

Zakres prac

Jak w przypadku każdej współpracy przeprowadziliśmy pełny proces od poznania potrzeb i celów, poprzez makiety i realizację, aż do poprawek i szkolenia z zakresu obsługi.

Service

Spotkania zdalne i briefing pozwalający w pełni zrozumieć i zrealizować wizję klienta.

UX/UI Design

Stworzenie wstępnego projektu z zachowaniem standardów UX/UI dla PC i urządzeń mobilnych

Research

Zaznajomienie się z rynkiem oraz dogłębna analiza oferty i działań właściciela.

Development

Zmiana edytora z WP Bakery na Elementor PRO, w celu zwiększenia możliwości funkcjonalności oraz łatwiejszej edycji strony.

04

Rezultat

W trakcie modernizacji istniejących już treści pojawił się problem z wpisami blogowymi, które były wykorzystywane jako miejsce do pokazania produktów i realizacji. Zdjęcia nie pokazywały się tak jak powinny to robić. Działo się tak za sprawą “edytora klasycznego”, który jest wykorzystywany do wpisów blogowych. Edytor klasyczny jest coraz mniej wspierany przez najnowsze rozwiązania w kwestii budowy strony. Po kontakcie z supportem okazało się, że konieczne jest postawienie wszystkiego od nowa.

Stworzyliśmy specjalny szablon przy pomocy, którego w szybki i prosty sposób można zamienić wpis blogowy na klasyczną podstronę.

Rezultatem naszej pracy jest strona internetowa dostosowana do najważniejszych potrzeb właściciela. Wyróżniliśmy najważniejsze usługi, na których klientowi zależało najbardziej. Strona internetowa w założeniu miała być prosta, czytelna i elegancka i dokładnie taki efekt uzyskaliśmy.

 

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń a odpowiemy szybciej niż możesz przypuszczać.

Godziny otwarcja:

pon - pt : 9:00 - 17:00

sb : 9:00 - 15:00

kontakt@vexdesign.pl