strona internetowa

Fundacja
Polsko-Węgierska

Polak, Węgier, dwa bratanki

wartości

Pielęgnacja relacji

Założona w 2020 roku fundacja Polsko-Węgierska to jedyna fundacja w Polsce zajmująca się relacjami między Polakami a Węgrami. Jej członkowie zaangażowani są w liczne projekty na przestrzeni ostatnich lat min. współprowadzenie największego w Polsce portalu na temat Węgier “magyazyn.pl”, prowadzenie kanału na YouTube Olga Lengyel, tworzenie spotów okolicznościowych czy liczne publikacje w prasie i internecie.

Architektura treści

Istotne było dla nas przedstawienie wartości, historii oraz najważniejszych projektów w czytelny i angażujący sposób.

Cel współpracy

Głównym celem było stworzenie strony internetowej oraz portalu informacyjnego dla fundacji polsko-węgierskie oraz podłączenie do nich nowych funkcjonalności takich jak możliwość wpłacania datków czy newsletter.

Samodzielna obsługa

Istotną rzeczą jest możliwość samodzielnej obsługi oraz wprowadzanie nowych treści na stronę. Po za wysłaniem filmu instruktażowego, przeprowadziliśmy również warsztaty online z pełnej obsługi, tak aby klient mógł większość rzeczy wykonać samodzielnie.

nasz cel

Postawione wyzwanie

Naszym głównym zadaniem było stworzenie od podstaw zupełnie nowej strony internetowej oraz specjalistycznego portalu poświęconego relacjom Polsko-Węgierskim. Poprzednie witryny zostały niestety usunięte z serwera przez osobę, która wcześniej zarządzała ich treścią, a wszelki kontakt z nią się urwał.

Zamiast próbować odwzorować to, co zostało utracone, zdecydowaliśmy się na kreację czegoś całkowicie nowego i unikalnego. Zauważyliśmy, że wcześniejsza strona była nie tylko niekompletna, ale również pozbawiona kluczowych dla fundacji treści i funkcji. Brakowało na niej między innymi możliwości wpłacania dotacji, co miało dla nas priorytetowe znaczenie.

W efekcie, nasze działania były skoncentrowane na stworzeniu innowacyjnej, funkcjonalnej i estetycznej platformy, która nie tylko ułatwi wpłacanie dotacji, ale również będzie stanowiła rzetelne źródło informacji o stosunkach Polsko-Węgierskich.

efekt

Rezultat naszych działań

Rezultatem naszych prac jest nowoczesna strona internetowa oraz zindywidualizowany portal tematyczny skoncentrowany na relacjach Polsko-Węgierskich. Oba te elementy zapewniają fundacji nie tylko platformę do szerokiej i rzetelnej wymiany informacji między Polską a Węgrami, ale także stanowią źródło autorytatywnych materiałów, artykułów i badan.

Portal służy jako miejsce, gdzie eksperci, akademicy i zainteresowani obywatele mogą dzielić się wiedzą i pogłębiać zrozumienie relacji między oboma narodami. Oprócz estetycznego i funkcjonalnego designu, zawierają one zintegrowaną platformę do wpłacania dotacji. Dzięki temu, fundacja zyskuje znaczący wzrost w zaangażowaniu społeczności i jest w stanie zebrać niezbędne fundusze na realizację swoich projektów i inicjatyw.

opinie

Co myślą o nas klienci

Świetna współpraca od początku do końca projektu. Merytoryczne podejście, dzielenie się swoimi doświadczeniami, a zarazem bardzo dobre słuchanie potrzeb klienta. Doradztwo w zakresie rozwiązań, poszukiwanie najbardziej efektywnych w stosunku do ceny. Świetne wyczucie stylistyki, estetyki oraz copy writingu. Ciągły kontakt, szybka realizacja projektu oraz wprowadzania zmian. Na końcu szkolenie i opieka nad stroną przez określony w umowie czas. Wszystko to sprawia, że efekt pracy jest zarówno spójny z oczekiwaniami klienta, jak i zgodny z aktualnymi trendami na rynku tworzenia stron www. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość, szybkość i miłą obsługę.
Justyna
15 Kwiecień 2023
Polecam korzystanie uslug firmy Vex Design. Pelen profesjonalizm, doradztwo, teminowosc i rzetelene wykonanie uslugi.
Aleksandra Twardowska
3 Marzec 2023
Polecam, uslugi na najwyższym poziomie. Śmiało można powiedzieć profesjonalista w swojej dziedzinie. 💪🏽
Bartosz Lekki
6 Grudzień 2022
Strona internetowa została wykonana na bardzo wysokim poziomie. Zawartość idealnie przedstawia wartości naszej firmy oraz jej usługi. Kontakt z osobą prowadzącą projekt był bez żadnych zastrzeżeń. Duży plus jeżeli chodzi o doradztwo i obsługę, dowiedziałem się sporo nowych rzeczy, które zdecydowanie mi się przydadzą. Całokształt współpracy oceniam na 5/5. Polecam z czystym sumieniem.
Darek Kurek
22 Listopad 2022
Polecam współpracę z Vex Design! Strona internetowa, którą mi przedstawiono spełniła wszystkie moje oczekiwania. Profesjonalne podejście do klienta, dużo przydatnej wiedzy, wsparcie i miła atmosfera tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru. Z pewnością skorzystam jeszcze raz gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
Viola
9 Październik 2022
Współpraca z Panem Bartoszem przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Na każdym kroku mogłam liczyć na wsparcie i dobrą radę. Muszę przyznać, że efekt końcowy w postaci sklepu internetowego przewyższył moje początkowe oczekiwania. Na prywatnych zajęciach dowiedziałam się jak obsługiwać swój sklep a nawet go nieco edytować. Bardzo polecam, szczególnie za cierpliwość i podejście do klienta. Na pewno jeszcze skorzystam.
Joanna Głowacka
3 Październik 2022

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach i celach

Jesteśmy dla Ciebie do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Adres

ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 38, 43-300 Bielsko-Biała

  Potrzebujesz pomocy?

  Napisz do nas lub zadzwoń a odpowiemy szybciej niż możesz przypuszczać.

  Godziny otwarcja:

  pon - pt : 9:00 - 17:00

  sb : 9:00 - 15:00

  kontakt@vexdesign.pl