Agencja Interaktywna

Pozycjonowanie Stron WWW

Projektujemy i budujemy od podstaw nowoczesne, funkcjonalne i atrakcyjne dla oka strony internetowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o najpopularniejszy system CMS WordPress.

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie to czasochłonny i złożony proces, który ma za zadanie wyświetlć twoją stronę internetową jak najwyżej w wyszukiwarce Google

Przy pomoce tej usługi twoja strona oraz wybrane dla niej frazy będą pojawiać się w topowych miejscach w Google. Dobra strategia to podstawa dlatego też proces rozpoczynamy od rozmowy z tobą, chcemy dowiedzieć się jakie są twoje oczekiwania i cele, ustalimy słowa kluczowe oraz grupę docelową, omówimy poziom konkurencji oraz ustalimy jak z nimi konkurować. W dalszej kolejności przejdziemy do optymalizacji On-Page oraz Off-Page. Proces pozycjonowania jest długi i wymagający, jednak jest to jedna z najlepszych form pozyskiwania klientów, która daje długotrwałe efekty.

Audyt SEO

Zbadamy wnikliwie Twoją stronę internetową pod kątem ewentualnych błędów oraz zasugerujemy ich rozwiązanie. Sprawdzimy najlepsze słowa kluczowe dla twojej działalności, przygotujemy strategię oraz zbadamy konkurencje.

Optymalizacja Strony

Wdrożymy zmiany zaplanowane w audycie SEO. Dostosujemy wszystkie zagadnienia związane z on-page, takie jak tytuły, treści, nazwy i opisy zdjęć oraz zadbamy o linkowanie wewnętrzne.

Link Building

Bazując na marketingu tworzymy wartościowe linki przychodzące, które są niezbędne w procesie pozycjonowania witryn internetowych. Nie kupujemy linków od pośrednich stron, stwarza to ryzyko odtrzymania shadow bana. Budujemy solidne i długotrwałe linki, które wniosą realną wartość do całego procesu.

Content Marketing

Na podstawie wcześniej przeprowadzonego audytu tworzymy treści przyjazne dla wyszukiwarki Google. Odpowiednio nasycamy je słowmami kluczowymi i optamalizujemy. Kluczem do osiągnięcia wysokiej pozycji w Google jest wysokiej jakości content, który w realny sposób pomoże osobie odwiedzającej stronę.

Długofalowe korzyści

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania strony intenetowej ?

Wzrost widoczności strony w wyszukiwarce Google

Twoja strona będzie pokazywać się coraz wyżej w wyszukiwarce Google.

Długoterminowe efekty pozycjonowania SEO

Efekty wypozycjonowanych fraz utrzymują się długo co przekłada się na stały napływ nowych klientów

Wzrost liczby osób odwiedzających stronę WWW

Twoja oferta trafi do większej liczby potencjalnych klientów.

Większa sprzedaż

Im więcej ludzi odwiedzi twoją stronę internetową tym większa szansa, że coś kupią lub skorzystają z usługi.

Zwiększenie wiarygodności oraz zaufania

Nic tak nie wzbudza zaufania klientów jak strona pokazująca się wysoko w wyszukiwarce Google.

Dotarcie do właściwej grupy docelowej

Wybrane frazy będą wyświetlane w wyszukiwarce bezpośrednio przez osoby zainteresowane.

Łatwe zmierzenie rezultatów

Efekty pozycjonowania można łatwo sprawdzić przy pomocy takich narzędzi jak Google Search Console czy Google Analytics

Rozpoznawalność w internecie

Zadbamy o to aby wzmianki o twojej działalności pojawiały się w katalogach firm oraz na popularnych forach dyskusyjnych.

Ogromna liczba potencjalnych klientów

Ponad 95% użytkowników w pierwszej kolejności sprawdza Google

Gwarancja Bezpieczeństwa

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę ?

Umowa na czas nieokreślony

W trosce o naszych klientów dajemy możliwość zerwania umowy w dowolnym momencie bez poniesienia dodatkowych kosztów.

Czytelne warunki współpracy

Jasne i czytelne warunki ustalone na podstawie indywidualnej rozmowy.

Gwarancja stałej ceny

Zadbamy o to aby wzmianki o twojej działalności pojawiały się w katalogach firm oraz na popularnych forach dyskusyjnych.

Pomożemy zwiększyć twoją widoczność w wyszukiwarce Google przy pomocy indywidualnie dobranej strategii

WordPress & SEO

Na czym polega pozycjonowanie
stron internetowych ?

Pozycjonowanie stron WWW, z angielskiego search engine optimization to szereg działań promujących strony internetowe w wyszukiwarkach. Działania SEO mają za zadanie pokazać twoją stronę oraz wybrane dla niej słowa kluczowe jak najwyżej w wyszukiwarce.

Posycjonowanie stron internetowych to zbiór działań, które mają za zadanie pokazać twoją witrynę na samym szczycie listy wyszukiwań, czyli tam gdzie większość przeciętnych użytkowników kieruje swoje ruchy. Proces pozycjonowania składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to on-page, która polega na usprawnieniu strony internetowej pod kątem treści, szybkości ładowania,nagłówków H1,H2,H3.., linkowania wewnętrznego, responsywności. Druga część to off-page czyli czynności podejmowane poza stroną internetową. Jest to na przykład link building, budowanie autorytetu, budowanie świadomości marki.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń a odpowiemy szybciej niż możesz przypuszczać.

Godziny otwarcja:

pon - pt : 9:00 - 17:00

sb : 9:00 - 15:00

kontakt@vexdesign.pl