Strony internetowe

które sprzedają przekazują wartości przyciągają uwagę budują wizerunek wzbudzają zaufanie

vex design

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Budujemy wiarygodność marki

Wiarygodność marki to nic innego jak zaufanie wśród klientów do Twoich produktów i usług. To właśnie na jej podstawie większość ludzi podejmuje decyzje. Jeżeli twoja marka jest wiarygodna klienci wybiorą Ciebie zamiast kogoś z Twojej konkurencji.

Pomagamy w pozyskiwaniu nowych klientów

Optymalizujemy stronę tak, aby Twoi klienci w prosty i czytelny sposób dowiedzieli się wszystkiego czego potrzebują oraz w sposób intuicyjny przeszli do kontaktu lub zakupu. Tym sposobem podkręcamy wynik konwersji osób odwiedzających stronę, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży.

Tworzymy wartościowe treści

Ładna strona to tylko część sukcesu. Istotne są wartościowe treści, które nie tylko pokazują firmę jako eksperta w swojej dziedzinie, ale również w sposób czytelny i zwięzły przekazują najważniejsze informacje. Przekłada się to na wzrost zaufania oraz większą ilość nowych zapytań ofertowych.

Uczymy i zwiększamy świadomość

Udzielamy darmowych konsultacji i pokazujemy jak pozyskiwać więcej nowych klientów. Propozycje rozwiązań dobieramy indywidualnie do firmy i branży. Procesów jest wiele od tych tanich i darmowych, aż po złożone działania sprzedażowe. Zaliczamy do tego działania w internecie oraz po za nim.

Doradzamy i pomagamy na każdym etapie

Przejdziemy z Tobą przez cały proces tworzenia strony internetowej. Otrzymasz osobistego opiekuna, z którym będziesz w stałym kontakcie. Opiekun odpowie na każde Twoje pytanie oraz w razie wątpliwości doradzi najbardziej optymalne dla rozwiązanie.

Podchodzimy do Twojego biznasu jak do własnego

Niezależnie czy jest to prosta wizytówka dla małej firmy czy złożona strona dla dużego przedsiębiorstwa. We wszystkie projekty angażujemy się równie mocno. Badamy potrzeby, rynek, konkurencję, wcielamy się w klienta. Wszystko po to by Twoja strona była maksymalnie skuteczna i realizowała cele sprzedażowe.

rozwój

Lepsza strona, większa sprzedaż

Strona internetowa jest fundamentem wizerunkowym i sprzedażowym każdej firmy bez względu na jej wielkość czy doświadczenie. Na stronę internetową trafiają niemal wszystkie osoby, które pozyskujesz swoimi działaniami marketingowymi (Google ADS, Facebook ADS, Olx, Oferteo itp.) Sam fakt ich ściągnięcia to tylko część sukcesu. Jeżeli chcesz zdobyć klientów musisz nie tylko przykuć ich uwagę, ale również wzbudzić zaufanie, przekazać wartości oraz przedstawić swoją ofertę lepiej niż robią to inni.

Według raportu Gartnera ponad 70% badanych osób przyznało, że ocenia wiarygodność firmy na podstawie tego jak wygląda strona internetowa. Łatwo dojść do wniosku, że nowoczesna, funkcjonalna i intuicyjna strona jest czymś co każda firma powinna posiadać. Warto wiedzieć, że strona www to nie tylko zlepek tekstu i zdjęć. Jest to złożone narzędzie służące do sprzedaży w internecie, które musi zawierać wartościowe i angażujące treści, które przekonają potencjalnego klienta.

Co powinna robić porządna strona internetowa?

Przyciągać uwagę

Odpowiednio dobrane kolory, czcionki, grafiki, zdjęcia oraz interesujące teksty.

Przedstawiać wartości firmy

Czym kieruje się Twoja firma, co wyróżnia ją na tle innych.

Budować wizerunek

Profesjonalna strona, angażujące teksty, opinie oraz realizacje.

Wzbudzać potrzeby

Intuicyjna strona i wartościowe teksty, które w płynny sposób przechodzą od informowania do wzbudzenia potrzeby.

Pozyskiwać klientów

Najważniejsze zadanie strony internetowej zaraz obok budowania wizerunku.

rynek

Wyróżnimy firmy na tle konkurencji

W sytuacji gdy klient widzi, że strona wygląda jakby była zrobiona 10 lat temu bez jakichkolwiek wartościowych treści, z których mógłby się czegoś dowiedzieć po prostu z niej wyjdzie i pójdzie szukać dalej.

Do tworzenia naszych stron internetowych podchodzimy w sposób przemyślany. Korzystamy ze strategii stosowanych powszechnie w marketingu po to aby wywołać określone zachowania wśród klientów, które zwiększą prawdopodobieństwo tego, że kupią właśnie u ciebie.

RWD

Responsywność na wszystkich urządzeniach

Według badań ponad połowa osób wchodzących na strony internetowe to użytkownicy telefonów komórkowych. Strona www przystosowana do urządzeń przenośnych to w dzisiejszych czasach konieczność. Tworzone przez nas strony są dostosowane tak aby były atrakcyjne i czytelne na każdym urządzeniu przenośnym.

Tworzymy grafiki dostosowane do urządzeń mobilnych a także optymalizujemy funkcjonalności takie jak płynne przechodzenie na social media czy szybki kontakt telefoniczny. Strony dostosowane są również do tabletów i innych rzadziej używanych urządzeń.

CMS

Nauczymy Cię podstawowej obsługi strony internetowej

Strony internetowe, które tworzymy oparte są na systemie CMS WordPress, który pozwala w łatwy sposób na zarządzanie i edycję.

Podstawową wiedzę na temat zarządzania swojej strony firmowej, otrzymasz od nas w formie indywidualnego szkolenia online, na którym krok po kroku dowiesz się wszystkiego co i jak. Otrzymasz od nas także wideo poradnik, do którego będziesz mógł wrócić w dowolnym momencie.

współpraca

Współpracując z nami otrzymasz

Autorski projekt strony internetowej

Hosting i domenę na rok za darmo

SSL, RODO, Politykę prywatności, Regulamin

Licencjonowane zdjęcia i ilustracje

Gwarancję na dwanaście miesięcy

Indywidualne szkolenie online

Wizytówkę Google moja firma

Wsparcie posprzedażowe oraz miesiąc administracji gratis

Doradztwo w zakresie promocji w internecie

proces

Jak przebiega współpraca

1
Pierwszy kontakt

Wszystko zaczyna się od celu i potrzeby. Czy jest to wizytówka dla nowej firmy, blog, sklep internetowy, modernizacja, rozbudowa czy naprawa warto wybrać kogoś komu można zaufać, kogoś kto podejdzie do tematu w sposób staranny i przemyślany. Kimś takim jesteśmy my.

Opowiedz nam nam na czym Ci zależy i jakie są twoje cele a my pomożemy w ich realizacji.

2
Rozpoczęcie współpracy

Naszą wspólną drogę zaczniemy od spotkania zdalnego. Omówimy na nim wszystko co niezbędne aby rozpocząć proces projektowania i tworzenia.

3
Realizacja Projektu

Tworzymy prototyp strony i przekazujemy go do twojej oceny. Jeżeli podoba Ci się efekt kontynuujemy prace, w innym przypadku oferujemy zmianę koncepcji na inną. W całym procesie przysługuje Tobie nielimitowana ilość poprawek. Zależy nam na tym aby efekt końcowy był zawsze zadowalający.

4
Przekazanie strony

Organizujemy w dogodnym dla ciebie terminie szkolenie online, na którym dowiesz się jak obsługiwać swoją stronę internetową.

W ramach opieki otrzymasz od nas 12 miesięcy gwarancji oraz 1 miesiąc administracji strony gratis.

Zawsze służymy pomocą i dobrą radą.

opinie

Co myślą o nas klienci

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń a odpowiemy szybciej niż możesz przypuszczać.

Godziny otwarcja:

pon - pt : 9:00 - 17:00

sb : 9:00 - 15:00

kontakt@vexdesign.pl