O nas

Jesteśmy nie tylko studiem kreatywnym ale przede wszystkim ludźmi, którzy kochają tworzyć wyjątkowe rzeczy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencja interaktywną złożona z pełnych pasji, utalentowanych osób ściśle związanych z branżą programistyczną, marketingową i graficzną. Stawiamy na ciągły rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń, nie lubimy stać w miejscu. Podejmowanie nowych wyzwań jest dla nas codziennością, jest paliwem które nas napędza. Naszymi staraniami przyczynamy się do rozwoju marek naszych klientów.

Jesteśmy zespołem, na który możesz liczyć. Oferujemy szeroki wachlarz usług związany z projektowaniem stron www i sklepów internetowych, prowadzimy kampanie Google Ads, pozycjonujemy lokalnie i ogólnokrajowo. Tworzymy również grafiki i logotypy. Naszym celem jest skuteczne wypromowanie twojej firmy oraz zbudowanie jej autorytetu i zaufania w sieci.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem, stale poszerzającym swoje umiejętności i wiedzę. Wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem. Udoskonalamy nasze procesy i szukamy nowych coraz to lepszych rozwiązań aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Pasja do tworzenia

Uwielbiamy to co robimy, serio. Każdy nasz dzień jest pełen nowych wyzwań. Codziennie coś tworzymy, codziennie coś udoskonalamy. W naszym wykonaniu nie ma identycznych projektów, do każdego podchodzimy indywidualnie wydobywając to co najlepsze w danej firmie.

Przywiązanie do detali

Tworzymy czytelne i przejrzyste strony, które w płynny i spójny sposób przekazują najistotniejsze informacje​. Najważniejszy jest dla nas klient oraz jego działalność dlatego też dokładamy wszelkich starań aby strony internetowe, które tworzymy godnie reprezentowały firmę oraz budowały jej autorytet w sieci.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych wraz z pozycjonowaniem, marketingiem, copywritingiem oraz administracją stron internetowych. Prowadzimy dodatkowo konsultacje związane z optymalizacją strony www.

Co myślą o nas inni

Joanna Głowacka

Współpraca z Panem Bartoszem przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Na każdym kroku mogłam liczyć na wsparcie i dobrą radę. Muszę przyznać, że efekt końcowy w postaci sklepu internetowego przewyższył moje początkowe oczekiwania. Na prywatnych zajęciach dowiedziałam się jak obsługiwać swój sklep a nawet go nieco edytować. Bardzo polecam, szczególnie za cierpliwość i podejście do klienta. Na pewno jeszcze skorzystam.

Violetta Garniewicz

Google

Polecam współpracę z Vex Design! Strona internetowa, którą mi przedstawiono spełniła wszystkie moje oczekiwania. Profesjonalne podejście do klienta, dużo przydatnej wiedzy, wsparcie i miła atmosfera tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru. Z pewnością skorzystam jeszcze raz gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Dariusz Kurek

Google

Strona internetowa została wykonana na bardzo wysokim poziomie. Zawartość idealnie przedstawia wartości naszej firmy oraz jej usługi. Kontakt z osobą prowadzącą projekt był bez żadnych zastrzeżeń. Duży plus jeżeli chodzi o doradztwo i obsługę, dowiedziałem się sporo nowych rzeczy, które zdecydowanie mi się przydadzą. Całokształt współpracy oceniam na 5/5. Polecam z czystym sumieniem.

Szybki kontakt

  Potrzebujesz pomocy?

  Napisz do nas lub zadzwoń a odpowiemy szybciej niż możesz przypuszczać.

  Godziny otwarcja:

  pon - pt : 9:00 - 17:00

  sb : 9:00 - 15:00

  kontakt@vexdesign.pl